Oto Kokusu

Oto Kokusu

OTO KOKUSU BASKI FİYATLARIMIZ 2018-2019 GÜNCELDİR. Oto Kokusu Baskı Süremiz 11 iş günüdür.Fiyatlarımıza Tasarım ve Kdv Dahil Değildir.

500,00 TL + kdv

Marka: -

Stokta Var


  • Paylaş:
Oto Kokusu 8 cm x 6 cm ebatlarındaki fiyatlarOkyanus - Spring - Kavun - Elma - Dağ Çileği - Limpo - Vanilya
 

Adet

Fiyat

   
 

1000

500,00 TL

   
 

2000

875,00 TL

   
 
Oto Kokusu 8 cm x 6 cm ebatlarındaki fiyatlarBurbery Weekend - Ralp Lauren - Hipnotic Poison
 

Adet

Fiyat

   
 

1000

562,00 TL

   
 

2000

1062,00 TL

   
 
Oto Kokusu 8 cm x 6 cm ebatlarındaki fiyatlarLavanta kokusu - Mango
 

Adet

Fiyat

   
 

1000

687,00 TL

   
 

2000

1187,00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oto Kokusu üretimi ve Oto Kokusu Tasarımı Hakkında ;

Oto Kokusu baskı firmanıza ait resimlerinizin, görselleri, adres bilgileri, logo vs şekillerin kullanılarak oluşturulduğu birbirinden güzel kokuların kullanılabildiği araçlarda kullanılabilen bir promosyon ürünüdür.

Fiyatları da ekonomik olduğu için ve tüm araçlarda oto kokusu bulunma sebebi ile tercihi yüksek bir promosyon ürünüdür. Oto kokusu esansları Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Endüstriyel olarak kullanımı yasal esanslar kullanılmaktadır.

Talep edildiğinde oto kokusu esans analiz sonuçları tarafınıza gönderilir.

2018 Güncel Oto Kokusu Fiyatlarımızı ve Oto Kokuları Örneklerini İncelediniz mi ?

Oto kokusu baskı imalatı

Oto kokusu, araçların içinde kötü kokuları engelleyen parfümlü ve baskılı bir promosyon ürünüdür. Türkiye’deki araç kapasitesini düşünürsek, çok etkili bir tanıtım aracıdır. Yapılan araştırmalarda parfüm veya güzel kokuların, insanlarda sakinlik ve yatıştırma etkisi vererek mutlu ettiği ortaya çıkmıştır.

Her baskılı materyalde olduğu gibi, oto kokusunda da öncelikle, grafik tasarım yapılarak logonuz ve iletişim bilgileriniz hazırlanır. Daha sonra şekle karar verilir. İstenildiği kadar renk ve kesim şekli kullanılabilen oto kokularında, arzu edilirse resim ve dia yerleşimi de yapılabilmektedir. Sağlık açısından zararı olmayan kokular arasından seçim yapılarak baskıya girilir. Baskıda her iki tarafa ofset baskı yapılabildiği gibi, tek taraflı baskı çalışması da yapılabilir. Oto kokularında, genelde 4 renk ve özel renkler kullanılabilir. Kağıt olarak 200 gr ve üstü kağıda basılıp, 1,4 mm emprenye kartona sıvanır. Toplam kalınlık 1,8 mm – 2,00 mm arasında olmalıdır. Bugün, piyasada bazı oto kokularında emprenye karton kullanılmadan, mukavva kartonla yapılan oto kokuları da mevcuttur. Bu uygulamalar maliyetleri düşürmekte, fakat kullanım süresini azaltmaktadır. Oto kokularında, öncelikle baskı ve kesim kalıpları hazırlanarak, baskı ve dia boyutları ayarlanır. Baskı yapıldıktan sonra, kesim işlemi yapılır ve koku için esanslama işlemi başlar. Yüksek emiciliğe sahip selüloza, konsantre parfüm emdirilir veya emprenye kartona koku emdirilir. Koku verildikten sonra oto kokuları poşetlenerek ambalajlanır. Oto kokusu çok basit imal edilebilir diye düşünülse bile, aslında çok teknik bir iştir. Bu nedenle, üretici firmanın numune çalışmaları kontrol edilmelidir. Piyasada merdiven altı tabiri ile üretim yapan pek çok firma, insan sağlına zararlı koku hammaddesi kullandığından, üretici firmanın kullandığı kokuların belgelerini görmek önemlidir. Bu zararlı hammaddeler, kanserojen ve alerjik etkiler yaratabildiğinden çok dikkatli davranmak gereklidir. Piyasa ortamında, çok ucuza satılan oto kokularından uzak durmakta fayda vardır. Bir oto kokusu, parfüm etkisini 1 hafta - 10 gün taşımaktadır. Fakat arabanızın güneşte fazla kalması, arabada sigara kullanımı ve camların kapıların açık olması, oto kokunun kullanma süresini azaltmaktadır. Oto kokuları, araç satan firmalar, araç servisleri, ehliyet kursları, petrol istasyonları, restoranlar, sağlık ve eğitim kuruluşları, sigortacılar, oteller ve emlakçılar tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Aslında oto kokuları, hemen hemen her sektör tarafından kullanılabilmektedir.


E-Mail List

Kayıt olun kampanyalardan ilk siz haberdar olun.