Magnet

Magnet

MAGNET BASKI FİYATLARIMIZ 2018-2019 GÜNCELDİR. Oval Yada Özel Kesimli Magnet Baskı Süremiz 6 iş günüdür.Fiyatlarımıza Tasarım ve Kdv Dahil Değildir.

70,00 TL + kdv

Stokta Var


  • Paylaş:
Magnet Kenarları Oval Kesim (4,6 cm x 6,8 cm)
 

Adet

Fiyat

   
 

1000

70,00 TL

   
 

2000

140,00 TL

   
 

3000

210,00 TL

   
 

5000

350,00 TL

   
 
Özel Kesimli Magnet baskı (4,6 cm x 6,8 cm)
 

Adet

Fiyat

   
 

1000

75,00 TL

   
 

2000

150,00 TL

   
 

3000

225,00 TL

   
 

5000

375,00 TL

   
 
Özel Kesimli Magnet baskı (7 cm x 9 cm)
 

Adet

Fiyat

   
 

1000

175,00 TL

   
 

2000

350,00 TL

   
 

3000

525,00 TL

   
 

5000

875,00 TL

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magnet basımı

Magnet baskı, firmaların iletişim bilgilerinin olduğu veya yapılacak işlerin anlatıldığı, baskılı reklam materyalleridir. Üstünde bulunan mıknatıs sayesinde, metal veya buzdolabı gibi zeminlere yapışarak yapılan reklamınızın orda sabit kalmasını sağlamaktadır. Böylelikle, çok iyi bir reklam malzemesi olarak düşünülmelidir.

Genelde, evlere hizmet veren restoranlar, büfeler, su bayileri ve tüpçüler tarafından çok sık kullanılmaktadır. Kartvizitler veya baskılı föyler çabucak kaybolabildiğinden, magnet önemli ve etkili bir kullanım alanı yaratmaktadır. Çünkü magnet, yapıştığı yerde sabit olarak kalmaktadır. Grafik tasarımı sayesindemagnetler kare, dikdörtgen, oval ya da farklı geometrik şekillerde tasarlanabilmektedirler. Magnet basımında hazırlanan grafik tasarım, bilgisayar üzerinde hazırlanarak baskıya yollanır, kesime göre de bıçak hazırlanır. Basılan kağıdın üstüne şeffaf olarak selefon kaplanır. Arka yüzüne mıknatıs sıvama yöntemi ile yapıştırılır ve kurumaya bırakılır. Hazırlanan bıçak ile kesim yapılır ve kenarlar temizlenir. Magnet baskılarında, genelde kuşe kağıt veya Amerikan Bristol kağıt kullanılmaktadır. Ofset baskıda, genelde 4 renk veya özel renklerde kullanılır. Kullanılan mıknatıslar, mikron seviyesinde olmaktadır. Genelde 0,45 – 0,50 mikron oranında kullanılmaktadır. Grafik tasarımda hazırlanan termometreli, bloknotlu, takvimli ya da gerekli acil telefonlarının bulunduğu magnetler, daha fazla ilgi çekmektedir. Evlerde, genelde buzdolabı üstlerine yapıştırılan bu magnetlerde iyi tasarımlar daima kalıcı olmaktadır.  Kartvizit şeklinde üretilen magnetler, kenarları oval şekilde kesilir ve klasik kartvizit ebatlarında tasarlanır. Üzerinde istenilen kadar renk uygulanabilmektedir ve en çok talep gören magnet türüdür. Bloknotlu veya dereceli magnetlerde, bloknotun sayfa sayısına ve renk adedine göre maliyetler değişmektedir. Araba üzerine yapılan magnetlerde, 1 mikron ve üstü magnet kullanımı yapılmaktadır. Arabanın çukura veya başka bir şekilde sarsılmasında asla yerinden çıkmayan bu magnetler, dış ortam şartlarına dayanıklıdır.

Promosyon ürünleri içinde maliyetlerinin düşük olması, magnetleri önemli bir promosyon malzemesi haline getirmiştir. Magnet basımı, her matbaa tarafından kaliteli yapılamamakta ve sıklıkla sorun yaşanılabilmektedir ( selefonun ayrılması veya mıknatısın yapışma özelliğinin az olması ). Burada dikkat etmeniz gereken ayrıntılar, kalın kağıt kullanımı ( 300 gr seviyesi ) ve kullanılacak olan magnetin, 0,40-0,45’in altında olmaması ve yapılan kesim bıçaklarının sorunsuz olması önemlidir. Bu nedenle, basım yapan matbaalarda gerekli standartların yerine getirilmesi, sorunsuz ve kaliteli  magnetleri ortaya çıkarmaktadır. İstanbul ofset olarak biz, üretici firma olarak magnet üretiminde iddialı ve kaliteli baskımızla örneklerimizi görmenizi tavsiye ediyoruz.

Magnet Basımı Sonrası

Magnet firmaların tercihlerine göre kare, dikdörtgen, köşeleri oval gibi veya tamamen işletmelerin tercihi doğrultusundaki şekillerde, renkli basımlarla üretilebilen bir reklam tanıtım aracıdır. Magnet çalışmalarına başlamadan önce magnetin şekline karar vermek gerekir. Şekil seçiminden sonra grafik programları aracılığıyla magnet tasarımı hazırlanır. Tasarımdaki şekillerde bir magnet elde edebilmek için bu şekle göre yine grafik programında bir bıçak izi hazırlanır. Hazırlanan tasarım baskıya, bıçak izi de bıçak üretimine gönderilir. Basım işleminden sonra kağıdın üzerine selefon adlı ince şeffaf film kaplanır. Daha sonra baskı yapılan kağıdın arka yüzüne, mıknatıs özellikli magnet malzemesi sıvama yöntemiyle yapıştırılır ve kurumaya bırakılır. Kuruma bitiminde daha önce üretilen bıçak yardımıyla belirlenen şekillerde kesimi yapılır. Son olarak bıçaktan çıkan ürünün ayıklanma işlemi yapılır ve kutulanarak işletmelere teslim edilir. Bunlar dışında özel olarak Damlalı magnetBloknotlu magnet ve Çerçeveli magnet şeklinde magnet üretimi de yapılabilmektedir.


E-Mail List

Kayıt olun kampanyalardan ilk siz haberdar olun.