Küp Bloknot - 250`lik 8 cm x 8 cm x 2,5 cm Ebatlarında

Küp Bloknot - 250`lik 8 cm x 8 cm x 2,5 cm Ebatlarında

BLOKNOT - KÜP BLOKNOT - TUTKALLI BLOKNOT BASKI FİYATLARIMIZ 2018-2019 GÜNCELDİR. Bloknot Baskı Süremiz 5 iş günüdür.Fiyatlarımıza Tasarım ve Kdv Dahil Değildir.

1.312,00 TL + kdv

Marka: -

Stokta Var


  • Paylaş:

Ürün Bilgileri

Küp Bloknot - 250 Yaprak

8 x 8 x 2,5 cm

Dış: 300 gr A.Bristol - 4 Renk Renkli Baskı

Parlak Selefonlu

İiçler: 80 gr 1.Hamur - Tek Renk Baskı

250 Adet Kağıt Kapasitesi

 

Adet

Fiyat

   

250

1310,00 TL

   

500

1812,00 TL

   

1000

2562,00 TL

   

2000

4500,00 TL

 

 

 

 

 

 

 

İç Yapraklar tek Renk Baskılı Standart

İç Kağıt Küp Dolum fiyatlara dahildir.

küp bloknot İç Yapraklarda 4 Renk Farkı

Her kup blok 1000 Adet için 250 TL

 

Bloknot basımı

Bloknot ofislerde, çalışan kişilerin not alacakları ve promosyon olarak ta müşterilere dağıtılan, küçük defterlere bloknot diyoruz. Tasarım olarak genelde, firma logosu taşıdığından önemli baskılı materyallerdendir.

Bloknotlar, kapaklı, küp şeklinde ve yuvarlak gibi sınırsız çeşitlendirme ile basılabilir. Basım işleminde en çok küp bloknotlar bastırılmaktadır. Bloknotlardaciltleme tarzı yapıştırma, yandan dikişli, ferforajlı, kapaklı ferforajlı olarak yapılabilmektedir. Kapaklarda veya kağıtlarda, firma amblem ve logosu kullanılabildiği gibi, iç sayfalarda ürün resimleri ve sloganları da kullanılmaktadır. Önemli olan tasarımda yazı yazma kolaylığı olacak şekilde tasarlanmasıdır. Ebat olarak 21 cm - 29,7 cm, 14 cm – 21 cm, 14 cm - 10,5 cm olabildiği gibi, farklı boyutlarda da yapılabilmektedir. Bloknot baskılarında kağıt olarak genelde 1. hamur kağıt kullanılmaktadır. 80 gr’dan 120 gr’a kadar kağıt kullanıldığı gibi, prestijli bir bloknotta daha kalın ve kaliteli kağıt olan kuşe de kullanılmaktadır. En çok, kapaklarda dört renk uygulaması istenilmektedir. Bloknotlarda varak, gofre veya lak da uygulanmaktadır.

Üstünde isminizi ve logonuzu taşıyarak, gün içinde masalarda sürekli durması, bloknotların etkili bir reklam aracı olduğunu göstermektedir. Özel ve sıra dışı yapılan ve kullanımı kolay bu renkli baskılı materyaller, ayrıca kurumsal kimliğinizi de yansıttığından önemlidir. İstanbul ofsetin bloknot fiyatları ve kalitesini görmeden karar vermenizi tavsiye etmeyiz.

Bloknot baskıları
Bloknotlar, iş hayatında ve her yerde rahatlıkla kullanılan, günlük hayatı kolaylaştıran not alma ve hatırlatma kağıtlarıdır. Üstüne basılan firma amblem ve iştigal konuları ile uzun süre tanıtım yapan, iyi bir reklam aracıdır. Bloknotların küp bloknot, spiralli bloknot, tutkallı bloknot, kapaklı ve sırttan dikişli  bloknot olarak çeşitleri vardır.

Küp bloknot basımı

Küp bloknotlar, masalarda sabit duran, genelde iş hayatında ve evlerde telefon yanında tutulan not alma kağıtlarıdır. Uzun süre sabit olarak durduğundan, logonuz ve isminizi çok iyi tanıtmaktadır.

Küp bloknotlarda, öncelikle kağıdın yerleşeceği kutu imal edilir. Bu kutu genelde tok durması için 300 gr Amerikan Bristol kağıttan yapılır. Üzerine 4 renk ofset baskı ve parlak selefon atılır. Blok notun içine yerleştirilen not kağıtları, 75 gr - 120 gr arasında 1. hamur kağıt olarak kullanılır. Dış kutu genelde 8 x 8 x 5 cm ölçüsünde ve içine yaklaşık olarak 500 yaprak kağıt almaktadır. Bloknotlarda, farklı kutu tasarım çalışmaları da yapılmaktadır. Ahşap, deri ve suni deri gibi malzemeler ile üretilebilmektedir. Var olan ölçülerin dışında özel ölçü imalatı da yapılabilir. Küp bloknotlarda dış kutu için ayrı, iç kağıtlar için farklı tasarımlar yapılabilir. Dış kutu 4 renk çalışılırken, iç kağıtlara tek renk baskı yapılabilir. Küp bloknotlarda genelde iç sayfalarda baskı olmaz. Fakat dış kutuda lak, selefon, varak baskı, gofre ve hologram baskı uygulamaları müşteri tercihine göre yapılabilmektedir.

Spiralli bloknot basımı

Bloknotlarda, iş hayatında kullanım açısından kolaylık sağlayan spiralli bloknotlar, not almak ve her yere taşınabilme özelliği ile oldukça fazla tercih edilmektedir.

Genelde, alt ve üst kartonun arasındaki kağıtların spiralle bir araya getirilmesi ile yapılırlar. Kullanılan spiraller, beyaz ve siyah olarak tercih edilir. Kağıtlarda kareli, milimetrik ve düz kağıtlar kullanılmaktadır. Alt kartonda, 300 - 350 gr Amerikan Bristol kağıt kullanılır. Üst kısımda farklı karton seçimi yapılabilir. İç kağıtlarda, 1. hamur 80 - 90 gr arasında kullanılmaktadır. Genelde 50, 60 veya 100 sayfa arası yapılır ve isteğe göre sayfa sayıları arttırılabilir. 4 renk ofset baskı ve ilave renk baskılar da kullanılabilir. Öncelikle ön kapak baskıları yapılır, istenilirse iç sayfalara logo çalışması yapılabilir. Genel olarak piyasa ölçüleri, 21 x 30, 15 x 21, 10 x 21, 20 x 28, 14 x 20, 10 x 14,16 x 23,  13 x 23,  8 x 12,  9 x 12 cm gibi kullanılmaktadır. Genel olarak üst kapak 4 renk baskılı, iç sayfalar tek renk baskılı imal edilmektedir. Çok ender olarak, alt kapak baskısı yapılmaktadır. Hologram baskı, lak, selefon ve gofre uygulamaları yapılabilmektedir.

Tutkallı bloknot basımı

Tutkallı bloknotlar, kağıtların bir araya getirilip tutkalla yapıştırılarak, not defteri haline gelmesi ile üretilmektedir. Kağıt olarak 80 gr - 110 gr arasında 1. hamur iç kağıt, arka yüzeyde 300 gr Amerikan Bristol kağıt kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak, iç kağıtlar da kuşe kağıt da kullanılabilmektedir. İç kağıtlarda, çizgili, kareli ve milimetrik baskı ile logo baskısı yapılmaktadır. Tutkallı bloknotlarda, 4 renk ofset baskı ve özel renk yapılabildiği gibi, hologram baskı ve lak uygulaması da yapılabilmektedir. Genelde 50 - 100 sayfa arasında yapılmaktadır. 21 x 30, 15 x 21, 10 x 21, 20 x 28, 14 x 20, 10 x 14, 16 x 23, 13 x 23, 8 x 14, 9 x 12 cm gibi ölçüleri vardır. Farklı ebat ve ölçülerde de, müşteri isteğine göre yapılabilmektedir. Grafik tasarım ile çalışmalar yapılarak görsel baskısı yapılabilir.

Sırttan dikişli koparmalı, kapaklı bloknot

Sırttan dikişli perforeli bloknotlarda, öncelikle kapaklı muhafaza kutusu yapılır. Kutuda, 300 gr krome karton veya 350 gr Amerikan Bristol kağıt kullanılır. Kapak üzerine 4 renk baskı ve selefon uygulaması yapılır. İç kağıtlar, 1. hamur 75 - 90 gr aralığında basılmaktadır. Baskıda, istenilirse dia ve resim uygulaması yapılabilir. Genelde, çok renkli ve firma amblemi de uygulandığından görselliği yüksek bir bloknot türüdür. Kapağı sayesinde, içindeki kağıtlar dağılmaz ve muhafaza içinde kalır. Kapaksız olarak da imal edilirler. O zaman daha ince bir karton kullanılır. Kağıtlarda olan perforaj sayesinde, kağıtlar yazıldıktan sonra rahatlıkla koparılabilir. Baskı yapıldıktan sonra sayfalar, sırttan dikiş atılarak bir araya getirilir. 50 - 100 sayfalık veya daha kalın yapılabilmektedir. Genelde ölçüler; 21 x 30, 15 x 21, 10 x 21, 20 x 28, 14 x 20, 10 x 14, 16 x 23, 13 x 23, 8 x 12, 9 x 12 cm olarak bulunmaktadır.

Bloknot Ciltleme Çeşitleri

Bloknotlar üstten tutkallı bloknot veya yandan tutkallı bloknot, üstten veya yandan dikişli bloknot ve ferferajlı bloknot , kapaklı ferferajlı bloknot üsten veya yandan spiralli bloknot şeklinde ebatlarına göre farklı şekillerde ciltlenebilmektedir.

Bloknot , Küp Bloknot ve Spiralli Bloknot, Tutkallı Bloknot  Siparişlerinizde Gerekli Bilgiler

- Bloknot ebadı 
- Bloknot adeti
- Bloknot ciltleme çeşidi
- Bloknot renk bilgileri

Küp Bloknot ve Spiralli Bloknotta Üretici Firma Avantajlarını Yakalayın. Bloknot üretim süremiz 6 iş günüdür.


E-Mail List

Kayıt olun kampanyalardan ilk siz haberdar olun.