Duvar Takvimi

Duvar Takvimi

DUVAR TAKVİM BASKI FİYATLARIMIZ 2018-2019 GÜNCELDİR. Duvar Takvim Baskı Süremiz 5 iş günüdür.Fiyatlarımıza Tasarım ve Kdv Dahil Değildir.

4.000,00 TL + kdv

Marka: -

Stokta Var


  • Paylaş:

Kod: 35
12 Yapraklı Duvar Takvimi 

Ürün Ebadı: 27.5 x 40.5 cm
Yapraklar: 115 gram parlak kuse
Alt Karton: 350 g A.Bristol

 

Kod: 36
12 Yapraklı Duvar Takvimi

Ürün Ebadı: 33 x 48 cm
Yapraklar: 115 gram parlak kuse
Alt Karton: 350 g A.Bristol

 

500 ad 3200 TL + KDV

1000 ad 4600 TL + KDV

2000 ad 8000 TL + KDV

500 ad 3500TL + KDV

1000 ad 5000 TL + KDV

2000 ad 8600 TL + KDV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duvar Takvimi

Takvim kullanımı çok eski dönemlerden beri olagelen vazgeçilmez bir olgudur. Belki de en çok bilinen ve kullanılan takvimler duvar takvimleri olmuştur. Eskinin saatli maarif takvimleri, günümüzde hala etkinliğini korumakta ve kullanılmaktadır. Bu takvimler o güne ait tarihi bilgileri, rüzgarları, iklim değişikliklerini ve daha pek çok bilgiyi öğrenme imkanı sağlamaktadır. Günümüzde de kullanılmaya devam eden duvar takvimleri, reklam ve promosyon konusunda en uzun süredir kullanılan baskılı materyallerden biridir.

Her tür işletmenin bol miktarda bastırabileceği duvar takvimleri, çok uygun fiyatlarıyla promosyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Siz de reklam ve promosyon amaçlı kullanmak ve daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız, duvar takvimlerini tercih edebilirsiniz. Duvar takvimleri, reklam alanı itibariyle oldukça geniş bir baskı alanına sahiptir. İsterseniz sadece firma adı, iletişim bilgisini, isterseniz ürün veya hizmetlerinizle ilgili bir görseli ya da hazır baskılı olan birçok çeşitten birini ya da karışık olarak seçebilirsiniz. Daha ziyade, küçük işletmeler tarafından tercih edilen duvar takvimlerinde pek çok farklı görsele sahip model bulunmaktadır. Hazır olarak sunulan takvim bloklarının baskı renkleri genellikle tek renk olarak basılmaktadır. Arkasında bulunan karton üzerine 4 renk baskı uygulaması yapılabilmektedir. Bu alanlarda istediğiniz görseli kullanma şansına sahipsiniz. Duvar takvimleri hayatımızın her anında bizimle beraber olmuş nostaljik takvim çeşitleridir diyebiliriz. Cami dernekleri, emlakçılar, bakkallar, eczaneler ve daha birçok küçük ve orta ölçekli işletmenin müşterileri için yaptırdığı duvar takvimleri, genelde aynı format üzerine tasarlanan takvimlerdir. Cami yaşatma dernekleri, camilere yardım amacıyla her yıl uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla büyük miktarlarda duvar takvimleri bastırmaktadırlar. Bu amaçla firmamız, çok uygun fiyat ve ödeme koşulları sağlayarak derneklerin bu ihtiyaçlarında yardımcı olmaktadır.

 

 


E-Mail List

Kayıt olun kampanyalardan ilk siz haberdar olun.